Transport klavírů a pianin.

Rozhodli jste se z panelového bytu přestěhovat do rodinného domu? Půjčujete si na nějaký čas klavír od známého? Chcete udělat koncert, ale nejdříve tam musíte dopravit váš hudební nástroj? Přepravovat klavír není jednoduché. Při stěhování klavíru nebo pianina byste měli myslet na to, aby se mechanicky nepoškodil. Důležité je ho obalit měkkým materiálem (nejlépe pevnou tkaninou), který ho bude chránit před poškozením laku a výkyvům teplot.

Pianino při transportu autem zafixujte ve vzpřímené poloze tak, jak běžně stojí. Musíte-li z nějakých důvodů nástroj položit, uložte jej na pružnou a měkkou podložku, která absorbuje otřesy při jízdě, jinak hrozí vážné poškození litinového rámu pianina. Vhodné jsou například staré matrace apod.

Klavír (křídlo) stěhujte rovněž ve vertikální poloze. Důvody jsou stejné jako u pianina. Shlédněte napřed následující video, zachycující správný postup při tzv. kácení klavíru. Doporučuji tento postup přísně dodržet. Vyhnete se komplikacím, možnému poškození nástroje a omezíte na minimum riziko zranění.

 

Váš klavír nebo pianino převezeme na speciálně upraveném vleku. Cena za 1km  jízdy = 19,- Kč.

Ostatní práce a čekání mimo jízdu = 450,-Kč / 1 hod.

Vynesení a další těžkou manipulaci sami neprovádíme. Můžeme Vám ale zajistit profesionály - firmu Bivoj z Ostravy.

Více informací o možnostech přepravy Vám rádi telefonicky sdělíme. Volejte 602 729 941.